Playlisty Akce
Reklama

KKovacs - texty

kovacs-649271-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Kovacs má 2 fanoušky · Stát se fanouškem

Sharon Kovacs známá pouze jako Kovacs je zpěvačka pocházející z Nizozemí, která spojuje především žánry soul a jazz ve své alternativní a temnější podobě. Je známá oholenou hlavou a chraplav... ým hlasem. Proslavila se v roce 2015 svoji debutovou deskou Shades of Black, po které v roce 2018 následovala deska Cheap Smell a na začátku roku 2023 vydala třetí album Child of Sin. Ve své kariéře spolupracovala například s producentem Liamem Howem na singlu Sugar Pills, Parovem Stellarem vytvořila píseň Snake Charmer a s Tillem Lindemannem (Rammstein) nazpívala duet Child of Sin.

“Tento temný zvuk je výsledkem mého hlasu a aranžmá. Ale také toho, že písně skládáme v moll. Mám rády tyto změny nálady, moje hudba má duši. Poslouchám hodně Billie Holiday, Etta Jamese, Ellu Fitzgerald, Ninu Simone, Dinah Washington.. a dokonce i Tina Turner a Janis Joplin patří k mým oblíbeným. Tedy zpěvačky, velké osobnosti, které prožily skutečný život. Všechny jejich emoce se odrážejí v jejich hlasech, to mě vždy přitahovalo.”
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sugar Pill video česky   189
Snake Charmer video česky   252
Mata Hari video česky   89
Crazy video česky   75
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
My Love video česky 14 054
Přehrát celé album


Správcem interpreta Kovacs je TheMira; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.