Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ККитай (kit-i) - texty

kit-i-242732.jpg

Китай (kit-i) má 128 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapela vznikla roku 2007. Po opakovaných odmítnutí spolupracovat s nahrávacími společnosti a rozhlasovými stanicemi skupina ukázala jejich dema výrobcovi Maxim Fadeevu, který s nimi začal následně spolupracovat.
V roce 2010 skupina získala dvě ocenění «OE Video Music Awards 2010" byla hostem v zábavném kanále OE. V současné době je projekt pozastaven. V první řadě, kvůli poklesu zájmu o dospívající emo subkulturu, která byla poslaná na obchodní činnosti skupiny. Ale skupina slíbila, že bude aktivní znova v roce 2014 s novou písní. Členové Grisha "Raduga (zpěv,baskytara) Sonya "Fink" (baskytara) Paša "Skittles" (baskytara) a Sergey "Juice" (bicí)

Video Překlad Karaoke
Моё сердце video česky karaoke
Осень video česky karaoke
Vypusknoĭ video česky karaoke
После дождя video česky karaoke
Toxic video česky karaoke
Давай выключим свет video česky karaoke
Bad Romance video česky karaoke
Znayu video česky karaoke
После дождя 2 video
Přehrát celé album

Китай (kit-i) ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.