Playlisty Kecárna
Reklama

46 přání - text

Chtěla bych být blondýna, blbá jako šalina, implantáty obří, vlastní talkshow v televizi, drahej kožich bobří, atomovou škatulku a aby si mě z útulku vyzvedl milionář.
Já chcu zůstat bruneta, hodit čučku do světa, být královnou kuchyně, vyzkoušet si černocha, pro Homolu být bohyně, Daře Rolins před nosem ožužlat si Rytmuse, ať ví, na co ho má.
Chtěl bych být jak Obamma, mít vlastní stáž se sobama a vlastní hvězdu velkou, v L. A. na chodníku slávy ohromit svět délkou, reklamy, spoty, thrillery, být miláčkem kamery, trvalý pobyt na Bahamách.
Já bych chtěl tantrickou masáž od zápasníka SUMO!
Kolečková postýlka - to je moje úchylka.
To já na starý kolena, do postele snídani jen od Davida Gehena.
Gatě tety Arabelky, mít při měření prdelky 80 cenťáků.
Chtěl bych být jak George Clooney, pod prackama melouny, jedno číslo na furt, telefon, co neztratím a tenisový kurt jako kluci z Ugandy, chci mít tuhý ohambí a ať mi zhoustne knír.
Od Leoše z Evropy chtěl bych slyšet: "Dobře Ty!", říct Gilnerovi tato, aspoň trochu funkční mobil, taky ňáký zlato, sexy Karolíně Peak chceme šáhnout na pupík, prozkoumat, co to tam má.
Slavnej jak David Guetta, byla vždycky má meta.
Já chcu jedno na čáře za ty drahý popelnice Onderkovi do tváře vysolit to hustě tlustě, pochutnat si na langustě z příjmu za sexy show.
Chtěli bysme, Ježíšku, Vojtu Dyka na bříšku hladit každý ráno, v poledne a večer taky, oj, Ty Svatá bláno, oddělený do alety, do studia vířivku a myčku nádobí.
Za odpolední Kisslík chcem s Johnny Deppem noc a den a chtěli bysme, Ježíšku, vlastní ostrov v Karibiku, Salmu Hayek v kožíšku, nebo aspoň Ornellu zas vrátit do bordelu a taky světovej mír!

Text přidala monesinka

Text opravila lesniroh

Video přidala monesinka

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

Kiss Hády texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.