Kecárna Playlisty
Reklama

KKim Lucas - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Kim Joanne Woodcock Lukas (narozený 1977) je anglicko-italský popový zpěvák , tanečník a divadelní herec , známý pro píseň " Všechno, co opravdu chtějí "mapuje v několika evropských zemích.

Lukas strávila 13 let ve své rodině v Surrey, Anglie , kde se následně přesunul d...
o Thornton-Cleveleys . Má zájem o čtení knih, zejména biografie, a účastnit se koncerty, festivaly a různé druhy hudebních koupit hodně muziky. Má staršího bratra, který v současné době žije v Malaze ve Španělsku .
Divadlo

Kim měl časný zájem o umění, a byl zapojený do dramatu klubů dva roky na tanečníka Morris. studovala 2 roky na vysoké škole múzických umění, kde získal titul BTEC Extended diplom . Šla na studii o další 3 roky na dramatické škole v Londýně.Po počátečním divadelní zkušenosti, ona by interpretovat puk ve výrobě A Sen noci svatojánské podle anglické firmy Shakespeare .
Hudební kariéra

Lukáše otec byl velmi vášnivý hudbu a že by inspiroval ji poslouchat hudební kapely jako The Beatles a umělci jako Bob Dylan . Ona také miluje pop music , a její oblíbené skupiny a umělci byli Duran Duran , Madonna a Five Star . [3] Doba jí bylo 12 let by byla její první účinkování v televizním vysílání pořadu Modré Petra , kde ztvárnila Hark Herald Angels Sing .

Lukáš se setkal Dbone hudbu přes její výrobce, Roberto Turatti, ve kterém by se její první singl, vše co opravdu chci, bude zaslán společnosti. Kim Lukas uvádí na slova písně "Většina mých textů je založena na obecné situace, které lidé zažívají ale i některé z mých vlastních osobních zkušeností." Píseň byla komerční úspěch, dosahovat vrcholu 10 v Rakousku , Kanada , Dánsko a Itálie , a Kim považován za úspěch písně jako "sen v té době".

Lukáš také psal texty pro řadu tanec působí, včetně Sagei Rei a těžko v tangu.

V roce 2002 Lukas představil na Gay TV s evropskou špičku 20.

V roce 1999, Lukáš se setkal se zpěvačkou Nathalie, která by společně se často setkáváme u rozhlasových festivalů pro práci. Oni byli také s neja jako součást strany projektu Girls. Výrobce Massimo Perini navrhl duet pro dva, protože oba chtěli spolupracovat. Píseň byla s názvem změnit svět, a to bylo propuštěno Ritmica Records v roce 2007. Další spolupráce s nimi byl titulovaný znovu dýchat a povolený Vnitřní Records 12. července 2011.

Lukas nadále plnit své show v Itálii a často Španělsku taky.
  ZOBRAZIT VÍCEKim Lucas ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.