Kecárna Playlisty
Reklama

Killaz - Prostorově Širší (feat. Peachus, Suc.. - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
[Peachus]
Zdravím bábo, upocená, pro dnešní den bezejmená, stotunová,zašpekacená copak jsi to, zase spapkala?
Čokoládka,se roztejká po tvých koutkách a po lejtkách, pořád slintáš po pochoutkách, uzeninkách a dobrůtkách
[Killaz]
Prdel špekatá sežer bažanta nebo jelena, z krávy vemena, srnku,bizona psa či muflona,lišku medvěda, hrocha,buvola muffin, cheesburger,big mac hamburger,whooper minimal triple na pudr,hubu jak saně od žrádla máš dlaně k snídani vorvaně co leží ve vaně.

[Peachus]
Kape z tebe potovina,když z prdele leze anakonda nazýváš ji hnědá fešanda, z hoven v míse roste pyramida,tvý nadkundí je jak peřina,když se oblíkáš,no to je dřina vypadáš jak mechuřina,já ti povim no ty seš postižená
[Killaz]
Prdel špekatá, stydíš se nahatá,tvářička buclatá Tvá brada chlupatá,halenka flekatá,postava hrbatá, tvá noha cévnatá,seš larva pupkatá.

[Peachus]
Když Tě vidim,na Facebooku upravenou ve photoshopu,hned si běžim pro bazuku a jedu k Tobě na adresu.
[Killaz]
Zazvonim na zvonek vidím ten Tvůj strojek, barák už pumpuje,když běžíš po schodech,otevíráš dveře, v držce kus večeře,podobná příšeře, mazlavé kadeře.

[Peachus]
Chci roztřelit,ty Tvoje špeky,ale spolykáš mi rakety do bazuky, roztrásáš tu ty Tvoje turbo tuky ,family frost ti veze nanuky,zaparkuj se do hangáru, vydrhni si savem čáru,prdel podrb pomocí pisoáru,zkus aerobik - šípkovou olgu.
[Sucka]
Zkoušela jsi zhubnout, cvičila jsi s hudbou,držku jsi měla rudou, postavu furt stejnou,vysrala ses na to, spolykala plato Tvý špeky nad zlato,řekla sis "a je to".

[Peachus]
Teď už ležíš,na hřbitově,díra jako po atomovce,zajímáš už jenom špekožravce a jsi v guinessovce za největšího savce.

Text přidala miculinka

Text opravil Mrkikbox

Video přidal Killaz

Je zde něco špatně?
Reklama

Gozilla Žije Mixtape

Reklama

Killaz texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.