Kecárna Playlisty
Reklama

KKenji Kawai - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Kenji Kawai / Kendži Kawai / 川井憲次 (*23. října 1957, Šinagawa, Tokio) je japonský hudební skladatel. Jeho hudba se objevuje v anime, v počítačových hrách i v televizních pořadech. Podílel se na soundtracích asijských filmů mnoha žánrů — od anime, přes hororové a sci-fi filmy až po historick...
é. Mezi jeho díla tak patří hudba k Tsuiovým Sedmi mečům, Yipovu Ip Manovi, filmům Mamoriho Ošiia The Red Spectacles, StrayDog: Kerberos Panzer Cops, Ghost in the Shell, Mobile Police Patlabor a Smrtící Avalon, k Takahashiho anime adaptacím Ranmy ½ a Maison Ikkoku, k hrané adaptaci manga série Gantz či k filmům Hideoa Nakaty Kruh, Kruh 2, Chaos, Temná voda a Kaidan.
(http://cs.wikipedia.org/wiki/Kend%C5%BEi_Kawai)
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Kenji Kawai ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.