Kecárna Playlisty
Reklama

KKeimzeit - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Původně rodinná kapela - bratři Norbert (frontman, textař), Hartmut, Roland a jejich sestra Marion (do 1989) Leisegangovi - hrající od konce 70tých let na oslavách a v hospodách v městečku Lütte pobliž Potsdamu. V počátcích působila 2 roky jako band Jogger, přejmenovaná v roce1980 na Keimz...
eit. Pak přišli jiní hudebníci: Ulrich „Ulle“ Sende (od 1984, kytara), Matthias Opitz (od 1989, piano). Keimzeit začínal s koncertováním v malých vesnických hospodách mimo státní kulturní organizace NDR, a jejich koncerty mohly trvat i 5 hodin, kdy občas končily velkou party s alkoholem. Koncem 80tých let dostali zákaz vystupovat kvůli pisničkám "Mama sag mir, warum" a "Frau aus Gold". Jsou oblíbení v celém Německu a Rakousku, nejvíc ale v Brandebursku. Stylově hraje kapela blues-rock a vzhledem ke svým počátkům v dobách NDR se řadí do "východního rocku" (Ostrock). Aktuální sestava působících hudebníků (z původní sestavy jsou jen první dva): • Norbert Leisegang (zpěv, kytara) • Hartmut Leisegang (baskytara) • Andreas "Spatz" Sperling (od 1993, piano) • Martin Weigel (od 2014, kytara) • Sebastian Piskorz (od 2014, bicí).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Windstill video česky   101
Küss mich česky   123
Maggie video   186
Frau aus Gold video   147
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ratten video 87
Mama video 89
Frühling 215
Kintopp 93
Rosie 60
Schwein video 66
Der Löwe video 157
So video 74
Přehrát celé album


Keimzeit ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama

Keimzeit texty

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.