Kecárna Playlisty
Reklama

KKarlK - texty

karlk-569695.jpg
Texty písní

texty písní

Charles Perrono se narodil v Brittany, ve Francii. Během jeho dětství , studoval hudbu, zpěv a bicí na místní hudební škole. Ve věku 14 on pokračoval učit sám a stal se samoukem .

Do značné míry byl ovlivněn " Rave " hnutí v Bretani, jeho první DJ sety se hrály na vinylov...
é kotouče a dělal keltské zemnící chvění . Jeho styl měkčené s časem , když se zamiloval do Deep Housu v roce 2013. Poté začal skládat a produkovat vlastní hudbu.

Charlesův první track " Colors of Africa " získal širokou podporu u hlavních hudebních kanálů YouTube na celém webu. Jeho styl se stal více a více žádané, a to jak z hudební , jakož i po technické stránce .

Rychle se naučit tvořit Deep House a začal hrát po boku významných umělců jako Claptone , Sam Feldt a De Hofnar . Jeho hudba získal uznání od světových DJs , jako je Robin Schultz , Thomas Jack a DJ Tiesto .

V roce 2015 , Charles podepsal s italskou značkou "TIME RECORDS ".Jeho debut píseň představovat zpěváka GuitK je připravený být propuštěn na konci srpna 2015 .
  ZOBRAZIT VÍCEKarlK ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.