Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

KKarel Peterka Jr - texty

karel-peterka-jr-495803.jpg
Texty písní

texty písní

Kapela Karla Peterky jr. vznikla během nahrávání jeho prvního CD Paralelní svět.

Deska byla nahrána ve studiu České Muziky a "lví podíl" na ní má studiový mistr Frenkie Žirnov, který je spolu s Karlem Peterkou jr., Karlem Peterkou st., Tomášem Jedličkou a Karlem Macálkou spoluautorem aranží na všech písních zmíněného CD. Právě Frenkie svolával do studia muzikanty, o kterých věděl, že jsou to právě oni, kteří dají desce ten pravý sound.

Při nahrávání aranží se členové kapely poznali a jelikož je všechny písně nadchly, setkali se i na prvním nahrávání DVD. A hned po první písni byla jasné, že je kapela na světě. Na následnách zkouškách se vše potvrdilo a v letos v červenci měla kapela první oficiální vystoupení v Jindřichovicích pod Smrkem.

Podrobné informace o kapele najdete na osobních stránkách www.karel-peterka.cz

Video Překlad Karaoke
Jediné přání video
Jednou video
Na křídlech tvých video
Za vteřin pár video
Bůh i ďábel video
Angel in you video
Ledy prolomit video
Přehrát celé album

Karel Peterka Jr ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.