Kecárna Playlisty
Reklama

KKarel Peterka Jr - texty

karel-peterka-jr-612819.jpg
Texty písní

texty písní

Kapela Karla Peterky jr. vznikla během nahrávání jeho prvního CD Paralelní svět.

Deska byla nahrána ve studiu České Muziky a "lví podíl" na ní má studiový mistr Frenkie Žirnov, který je spolu s Karlem Peterkou jr., Karlem Peterkou st., Tomášem Jedličkou a Karlem Macálkou ...
spoluautorem aranží na všech písních zmíněného CD. Právě Frenkie svolával do studia muzikanty, o kterých věděl, že jsou to právě oni, kteří dají desce ten pravý sound.

Při nahrávání aranží se členové kapely poznali a jelikož je všechny písně nadchly, setkali se i na prvním nahrávání DVD. A hned po první písni byla jasné, že je kapela na světě. Na následnách zkouškách se vše potvrdilo a v letos v červenci měla kapela první oficiální vystoupení v Jindřichovicích pod Smrkem.

Podrobné informace o kapele najdete na osobních stránkách www.karel-peterka.cz
  ZOBRAZIT VÍCEKarel Peterka Jr ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.