Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SLOKA 1.

Víra, že to vyjde mě dostala až sem, plní se mi sen, miluju Reálnej sen. Jsem, šťastnej, že ani ne - necítím zem. Lítám modrou oblouhou a čas mám naplněn.

Když vidím zvedlý ruce, děkuju za dobrej den, vidim, že to lidi poslouchaj a tak jsem spokojen. Hudba, kterou tvoříme má na světě pár jmen, nikdy se nemůžu dočkat, až to svoje pustím ven!

Když vydávám album, musí zářit jako diamant, furt nevěřim tomu, že bych si za to mohl sám! Kdybych neměl spojence, ležim dole a nic nevydám, kdybych neznal dívku snů, vzdal bych to - nekecám.

Je to jak válka a já musim válčit, nevim kolik ještě zbejvá dnů a kdy to skončí. Je to pro mě zápal, no tak nastraš uši, hudba je kouzlo a tak hraje, jak se sluší.

Mám rád, když všechno jede na plno, když můžu sklízet ovoce a přitom se nevyhnout. Strašně rád dělám, věci co mě baví, jen tak se nevzdám, když vim, že to je to pravý.

Často jsem unavenej a jen tak se nezastavim,
jsem pak, ale spokojenej, když se rozhlídnu a vidim:
Že kdybych seděl - tak se nic nestane, a já rád cejtim skvělej pocit, že jsem ve formě.

Pracovní morálka se zvedá, to je dobře ne? Ještě aby ne, mám skvělej tým co posune. A tyhle lidi mají pro mě velkou váhu, je to skvělý, když neceníš jenom za snahu.

A největší zásluha podle mě patří Bohu, kdyby to nechtěl, tak nezvednu ani nohu, napsat text mi nedělá tolik problémů, a tak se sejdem znova, loučim se a děkuju!

Text přidala MIKI05

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.