Playlisty Kecárna
Reklama

KKai Tracid - texty

kai-tracid-468918-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Kai Tracid (vl. jménem Kai Franz) je německý trance DJ a producent. Založil vydavatelství Tracid Traxxx, ze kterého vzešlo množství úspěšných singlů od něj i jiných DJů. V Německu se stal ús... pěšným s hitem Your Own Reality z roku 1998. Na kontě má doposud tři alba, několik singlů a kompilací. Mezi jeho největší hity patří skladby Your Own Reality, Liquid Skies, Life Is Too Short, Too Many Times, Trance & Acid a 4 Just 1 Day. Po roce 2003 se převážně odmlčel, nakolik se stal učitelem jógy. V jednom z rozhovorů uvedl, proč odešel z hudební scény. Jednak proto, že nechtěl vydávat to, co mu přikazovali jiní. Za druhé to bylo proto, že taneční scéna podle něj upadla, nakolik se začaly produkovat "sračky".
I přesto mu zůstali fanoušci věrní, kteří již netrpělivě očekávají jeho návrat, protože začal pracovat na novém albu. Prvním singlem by mohla být skladba pravděpodobně s názvem Be The Change, jejíž věnoval svůj hlas Vernon.

Jeden z jeho výroků - „Soucit dostane člověk darem, závist si však musíme odpracovat! Mimoto, pro mě platí v první řadě autentičnost a poctivost. Dělám hudbu pro radost a ne pro peníze. Když hraji v klubu, chci slavit s lidmi a přímo se účastnit party.“
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Conscious video česky karaoke 831
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Liquid Skies video česky karaoke 1 113
Přehrát celé album


Kai Tracid ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.