Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

KK2 - texty

k-316435.jpg

K2 má 13 fanoušků · Stát se fanouškem

Projekt byl od výrobce Munzert Klaus založil a skládal se ze zpěvačky Niny Poethen (* 1971) a rapper kožešiny Martin (nar. 1975). Při živých vystoupeních a ve videoklipech byli tanečníci Nicola Praha, Jeanette Malý, Gabriele Niemann a Daniel Aminati podporovány.

K2 kombinaci Euro Dance a obchodní folklór v záměrně hloupé , humorem. Jejich první singl Hory volají, která vyšla v roce 1994, obsahoval původní vzorky z Karl Valentin a Gerhard POLT , melodie refrénu přišli z titulu I Was Made for Lovin 'vy rockové kapely KISS . Navíc prvky rakouské rozhlasové hry byly Watzmann dostane použít. Der Berg ruft sahal # 3 v grafech Němce a získal zlatou medaili. [3] Všechny publikace byly poté nedokázalo navázat na tento úspěch. Ačkoli se podařilo s slavík zpívá alespoň další zápis do top 20, ale pojmenovaný po nejvyšší úspěšného alba hora volá prodávány pouze mírně a další singl Big Bear propadl. Také později publikace nemohl umístit v žebříčku sami.

Video Překlad Karaoke
Der Berg Ruft video
Hold Me Close (In Der Steilwand)
I Mog Jetzt Tanzen video
Die Nachtigall Singt video
Marschlied video
Zillertaler Hochzeitsnacht
Hörst Mi
Der Berg Ruft (Remix) video
Přehrát celé album

K2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.