Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Kaři ať skapou, závistí prasknou, co jsem dal za flow a co mám s tou hlavou, nastav uši ta hudba tě zruší vymyje mozek a ukrade duši. Prý, že mám červenou, ne já mám zelenou jebu zmrdy kteří mi nepřejou.
Roky píle a práce, problémů, facek a ty mě chceš zastavit no nejsi blázen.
Falešní kokoti buďte prosím ticho, dej bedny na max zdraví tě "Puerto Rico". Můj jebnutý team jede na plný výkon, schovej ten kyselý ksicht jako citron.

Ref:
Nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nananananana nanana nanana nanana nanana .

Dám vám do huby úd, musíte mě řešit furt, máte tak nudný život, že musíte řešit můj. Nelíbí, vypni to konec finíto a necpi mi "hate" jebnutý dilino. "Puerto Rico" prý, že jsme nikdo stěžuje si celý Havířov, závistivé kurvy, které mluví, že jsme nuly si každou moji skladbu musí pustit.
Kokoti proberte se, vždyť jsme to my, i jebnutý ,Havířovský "Puerto Rico" team. Kecy o tom, že jsme nikde jsou stejně nesmysly, ti kteří to tvrdí mají místo mozku penisy.

Ref:
Nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana nanana.

Text přidala fuckyou

Text opravila NickyHawaiy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.