Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

ČJudita Čeřovská - texty

judita-cerovska-173523.jpg

Judita Čeřovská byla velmi noblesní dáma. Její obrovský osobní šarm, důslednost ji dal velkou dávku úspěchu. Byla považována za velmi atraktivní a neobyčejně půvabnou ženu s velice podmanivým hlasem.

Judita Čeřovská, rozená Judita Štěrbová se narodila 21.4.1929, do Česko - Německé rodiny (matka Němka, otec Čech) v Mostě. Tento fakt ji v životě způsobil řadu potíží. Chodila do české a později německé školy. Na klavír se začala učit až od 12 let. Po vystudování střední školy v Berouně začala vystupovat s různými studentskými kapelami. Umístila se na 2.místě soutěže Hledáme mladé talenty. V roce 1959 utrpěla těžkou autonehodu při, které přišla o jednu ledvinu (auto řidil Josef Zíma). Po zotavení nazpívala své nejznámější hity. Později vystupovala především v Německu, kde byla známější než v rodném Česku. Po dlouhé nemoci zemřela v Praze ve věku 72 let dne 9.11.2001.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Beránci v modru
Růžová krinolína
To se mi nezdá video
Ten život můj video
Má vina video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Čarovný nádherný sad video
Měsíční řeka video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Je po dešti video
Můj ideál video
Můj život je taxi video
Řekni, kde ty kytky jsou video karaoke
Každý jednou velkou lásku potká video
Malý vůz video
Dominiku video
Muž a žena
Co dál video
Už svítá video
Dlouhá bílá noc video
Zelené ticho video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Můj život je taxi video
Můj ideál video
Malý vůz video
Co dál video
Akropolis Adieu video
Přehrát celé album

Judita Čeřovská ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.