Playlisty Kecárna
Reklama

ČJudita Čeřovská - texty

judita-cerovska-173523.jpg
Texty písní

texty písní

Judita Čeřovská byla velmi noblesní dáma. Její obrovský osobní šarm, důslednost ji dal velkou dávku úspěchu. Byla považována za velmi atraktivní a neobyčejně půvabnou ženu s velice podmanivým hlasem.

Judita Čeřovská, rozená Judita Štěrbová se narodila 21.4.1929, do Česko - Německé ...
rodiny (matka Němka, otec Čech) v Mostě. Tento fakt ji v životě způsobil řadu potíží. Chodila do české a později německé školy. Na klavír se začala učit až od 12 let. Po vystudování střední školy v Berouně začala vystupovat s různými studentskými kapelami. Umístila se na 2.místě soutěže Hledáme mladé talenty. V roce 1959 utrpěla těžkou autonehodu při, které přišla o jednu ledvinu (auto řidil Josef Zíma). Po zotavení nazpívala své nejznámější hity. Později vystupovala především v Německu, kde byla známější než v rodném Česku. Po dlouhé nemoci zemřela v Praze ve věku 72 let dne 9.11.2001.

  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Beránci v modru   1 369
Má vina video   331
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Můj ideál video 8 874
Malý vůz video 10 310
Co dál video 954
Přehrát celé album


Judita Čeřovská ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.