Kecárna Playlisty
Reklama

ČJudita Čeřovská - texty

judita-cerovska-173523.jpg
Texty písní

texty písní

Judita Čeřovská byla velmi noblesní dáma. Její obrovský osobní šarm, důslednost ji dal velkou dávku úspěchu. Byla považována za velmi atraktivní a neobyčejně půvabnou ženu s velice podmanivým hlasem.

Judita Čeřovská, rozená Judita Štěrbová se narodila 21.4.1929, do Česko - Německé ...
rodiny (matka Němka, otec Čech) v Mostě. Tento fakt ji v životě způsobil řadu potíží. Chodila do české a později německé školy. Na klavír se začala učit až od 12 let. Po vystudování střední školy v Berouně začala vystupovat s různými studentskými kapelami. Umístila se na 2.místě soutěže Hledáme mladé talenty. V roce 1959 utrpěla těžkou autonehodu při, které přišla o jednu ledvinu (auto řidil Josef Zíma). Po zotavení nazpívala své nejznámější hity. Později vystupovala především v Německu, kde byla známější než v rodném Česku. Po dlouhé nemoci zemřela v Praze ve věku 72 let dne 9.11.2001.

  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Beránci v modru   1 315
Má vina video   292
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Můj ideál video 8 301
Malý vůz video 9 513
Co dál video 842
Přehrát celé album


Judita Čeřovská ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.