Playlisty Kecárna
Reklama

JJuan Leonardo Santillia Rojas - texty

leo-rojas-510078-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Juan Leonardo Santillia Rojas má 12 fanoušků · Stát se fanouškem

Santillia Juan Leonardo Rojas (nar. 1984) je hudební umělec z Ekvádoru, který v roce 2011 vyhrál pátý ročník televizní show Das Supertalent , německá verze Got Talent . Rojas přišel v roce ... 2000 ze svého domova do Španělska , zatímco jeho rodina zůstala v Ekvádoru . Odtud odešel na turistické vízum znovu do Německa . Žije se svou polskou manželkou v Berlíně , kde získal peníze, jako pouliční muzikant. Kolemjdoucí zaujal svým vstupem do talentové show Das Supertalent . nastoupil pátou sezónu v roce 2011 a kvalifikaci pro finále. S výkladem El Condor Pasa s panpipes a jiné dechové nástroje v Jižní Americe, dosáhl semifinále. Tam se setkal se svou matkou, která byla přesunuta z Ekvádoru. Na konci 17. prosince, 2011, Rojas hrál instrumentální Einsamer Hirte, úspěšně napsal James Last v roce 1977 na Gheorghe Zamfir . S jasnou výhodu vyhrál jihoamerické soutěže.

Jeho vítězná píseň byla zveřejněna v soutěži po dosažení počtu 48 v německých žebříčcích na vánoční týden. 27. ledna, 2012, jejich první album se známými instrumentálních skladeb se objevila pod názvem Duch Hawk ( angličtina: Spirit of the Hawk). Produkoval Dieter Bohlen , album dosáhlo top 5 hitparád v německy mluvících zemích a získala na konci února 2012 v Německu .
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Son of Ecuador video   1 365
White Arrows video   96
Leo Rojas   381
Winnetou video   188
Matsuri video   75
The Rose video   69
Přehrát nezařazené písně


Juan Leonardo Santillia Rojas ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.