Playlisty Kecárna
Reklama

JJoshua Radin - texty

joshua-radin-59248-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Joshua Radin má 6 fanoušků · Stát se fanouškem

Joshua Radin (*14.6.1974, Shaker Heights, Ohio, USA) je americký folkový zpěvák, skladatel a herec. Původně vystudoval Univerzitu v Northwesternu, obor výtvarné umění, po té pracoval ... v galerii a také se živil jako učitel a scénárista. Jeho hudební kariéra začala v roce 2004 (teprve 2 roky předtím se naučil hrát na kytaru) uvedením jeho první skladby „Winter“ v populárním seriálu „Scrubs“, kde následně zaznělo i několik jeho dalších písní, a jeho skladby jsou často používány jako soundtracky celovečerních filmů nebo hrají na pozadí scén populárních seriálů. Od roku 2006 pravidelně absolvuje turné v USA, UK a Evropě.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
My My Love video   353
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Joshua Radin ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.