Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LJonne Aaron Liimatainen - texty

jonne-aaron-liimatainen-492563.jpg
Texty písní

texty písní

Jonne Aaron se narodil v Tampere ve Finsku jako Jonne Aaron Liimatainen, ale jméno Liimatainen by se špatně vyslovovalo nefinsky mluvícím lidem, tak si ho nakonec zkrátil jen na Jonne Aaron.

Jonne Aaron měří 178 cm, a váží 59 kg.Má modré oči, a protože se narodil v srpnu, jeho znamení je panna.

Jonne byl vychován v pěstounské péči, kvůli jeho alkoholově závislým a hrubým rodičům.Jeho bratr Tommi věděl, že potřebuje hodně lásky.Místo aby chodil do školy a na hodiny kytary, raději se schovával ve svém pokoji.

V současné době je zpěvákem a textařem glam-rockové finské skupiny Negative.Tu dal dohromady když byl teenager se svým kamarádem Jayem.Později se přidali Antti, Sir Christus a Lauri.

Má dva bratry -Tommiho, který je jeho manažerem a mladšího bratra Villeho, který je také hudebník-zpívá ve skupině Flinch.Jonne je známý tím, že je velmi stydlivý.

Hraje na kytaru a občas hraje akusticky i na koncertech.Taky umí trochu hrát na klavír, bubny a basu.V písničce "Until you´re mine" hraje sólo na harmoniku.V některých rozhovorech uvádí, že Kurt Cobain, Nirvana a Guns N Roses ho isnpirovali k tomu, aby se dal na muzikantskou dráhu.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Taivas itkee hiljaa
Satulinna

Jonne Aaron Liimatainen ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.