Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

JJonghyun Kim - texty

kim-jonghyun-541784.jpg

Jonghyun Kim má 26 fanoušků · Stát se fanouškem

Kim Jong-hyun se narodil 8. dubna 1990. Byl jihokorejský zpěvák, textař, hudební producent a DJ. Vyrůstal s matkou, otcem, starší sestrou a dědečkem. Jonghyun byl od mládí aktivní v hudbě, protože na střední škole hrál na basovou kytaru v kapele s "Zion". Během vystoupení s kapelou ve škole si ho vybralo vydavatelství SM Entertainment. Před jeho debutem s Shinee, nazpíval duet s Zhang Liyin pod názvem "Wrongly Given Love" pro své debutové album.

V roce 2008 byl vybrán jako člen skupiny Shinee; 5-členná chlapecká skupina debutovala 25. května 2008 na SBS' Inkigayo.

V listopadu roku 2010 byla vydána zpráva, že Jonghyun, spolu s TRAX's Jayem, Super Junior's Kyuhyunem, a nováčkem ve zpěvu jménem Jino, se podílí na projektu, jehož cílem byl vznik nové skupiny. Ta byla pojmenována SM The Ballad. Spíše než pop a jeho subžánry se kapela měla zaměřit na vydávání písní v rámci R&B nebo zpěv balad. 29. listopadu 2010 vydala skupina své debutové mini album Miss You. Debutovala 28. listopadu 2010 na SBS' Inkigayo s jejich singlem, který sdílí název s mini albem.

4. února 2014, více než tři roky po debutu, SM Entertainment potvrdila, že se bude konat první comeback skupiny, od dokončení alba "Hot Times". Jonghyun byl jediným členem z původní sestavy, který se hodlal vrátit. Jonghyun také nazpíval duet s Taeyeon z Girls' Generation s názvem "Breath".

Poté, co začaly v prosinci 2014 v korejských médiích kolovat zvěsti, že Jonghyun je uprostřed příprav na svůj sólový debut, byla tato zpráva oficiálně potvrzena. S vydáním svého prvního sólového teaseru 2. ledna 2015, vydal Jonghyun 12. ledna 2015 své první mini album jménem Base. Titulní skladba byla složena Jonghyunem a jeho blízkým přítelem jménem Zion.T. Debutové mini album získalo mnoho uznání a obrátilo na sebe obrovskou pozornost. Jonghyun se intenzivně podílel na procesu tvorby písní, ale také zde probíhala velká spolupráce s umělci mimo SM Entertainment, včetně nováčka rappera Irona, Younha, Wheesung a Ziona.T. Album nakonec dosáhlo na první místo v Billboard's World Album chart a Gaon Album Chart.

24. května 2016 SM Entertainment vydala Jonghyunovo první studiové full album "She is" skládající se z devíti skladeb a hudebního videa pro titulní skladbu "She is."

Zpěvák nás opustil dne 18.12.2017, kdy si po dlouhých letech marného boje s depresemi vzal život.

Jonghyun trpěl psychickou poruchou SAD (sezónní afektivní porucha), nedostalo se mu však potřebné léčby. Se svou sestrou se rozloučil zprávou, na jejíž základě mu byla vyslána pomoc. Zpěvák byl nalezen v bezvědomí a byl převezen do nedaleké nemocnice, kde ale podlehl otravě oxidem uhelnatým. Vydavatelství SM Entertainment zpěvákovu smrt potvrdilo.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Y Si Fuera Ella video
Wrongly given love video
Dear My Family video
As long as you love me (cover) video
A Million Roses video
By Tomorrow video
She video
That Name (with Taemin) video
Beautiful Lady video
Only The Words I Love You video
So Goodbye (Jonghyun: City Hunter OST) video česky
1 Out Of 100 (Jonghyun: King's Dream OST) video česky
Inspiration video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Shinin' video
Only One You Need video česky
#Hashtag video
Grease video česky
Take the dive video
Sightseeing video
Rewind video
Just For A Day video
I'm so curious video
Sentimental video
Before our spring 우린 봄이 오기 전에 video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Lonely (ft. Taeyeon) video česky
1000 video
Just chill video
Love Is So Nice video
Blinking Game video
Elevator video česky
Let Me Out video česky
Fireplace video česky
Our Season video
Where Are You video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
She Is video česky
White T-Shirt video
Orbit video
Moon video česky
Aurora video
Dress Up video
Cocktail video
RED video
Suit Up video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
The End of a day video
U & i video
Like You video
Diphylleia Grayi video
Happy Birthday video
I'm sorry video
02:34 video česky
Fine video
Maybe tomorrow video
Přehrát celé album
Base

(2015)

Video Překlad Karaoke
Déjà-Boo (ft. Zion.T) video česky
Crazy (Guilty Pleasure) (ft. Iron) video česky
Hallelujah video česky
Love Belt (ft. Younha) video
NEON video
MONO-Drama video
Beautiful Tonight video
Fortune Cookie video
Přehrát celé album

Správcem interpreta Jonghyun Kim jsou MysakFuchsi; Taehee; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš někomu ze správců.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.