Playlisty Kecárna
Reklama

JJon Bellion - texty

jon-bellion-603386-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Jon Bellion (* 26. prosince 1990 v Long Island, New York), vlastním jménem Jonatham David Bellion, je americký zpěvák, rapper, skladatel a hudební producent.
V současné době má podepsano... u smlouvu s hudebním vydavatelstvím Visionary Music Group a Capitol Records. Vydal čtyři mixtapy a dvě studiová alba. Jeho neznámější skladba je ,,All Time Low“ z prvního studiového alba The Human Condition, které vydal 10. června 2016.
Spolupracoval s písní „The Monster“ od Eminema a Rihanny, která získala Grammy, a zpíval na Zeddově singlu „Beautiful Now“ z roku 2015. Na kontě má i píseň 'Trumpets' od Jasona Delura, kterou napsal i produkoval.
Své druhé studiové album Glory Sound Prep vydal 9. listopadu 2018. Poté se spojil s Illenium k písni „Good Things Fall Apart“, která dorazila v květnu 2019.
Po vydání svého druhého alba Bellion začal ve studiu pomáhat produkovat, psát singly nebo být spoluautorem pro umělce jako Christina Aguilera, Camila Cabello, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Quinn XCII a další.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Jon Bellion je Filaa_cz; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.