Playlisty Kecárna
Reklama

ZJitka Zelenková - texty

jitka-zelenkova-629192-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Jitka Zelenková má 14 fanoušků · Stát se fanouškem

Jitka Zelenková (* 5. června 1950, Brno) je česká zpěvačka. Začala zpívat v Poděbradech s kapelou Josefa Jíny. Vyhrála celostátní soutěž Talent 67 a v témže roce získala druhé místo v prvním... ročníku festivalu amatérských zpěváků v Jihlavě. Po tomto úspěchu získala angažmá v pražském Divadle Rokoko, hostovala v Apollu a hrála i ve filmu Bylo čtvrt a bude půl. Téměř 14 let vystupovala jako vokalistka a sólistka ve skupině Ladislava Štaidla s Karlem Gottem. Už od svých pěveckých začátků vystupovala jako host s orchestry Karla Vlacha, Gustava Broma, Václava Hybše a také s Tanečním orchestrem Československého rozhlasu, který řídil Josef Vobruba a se kterým natočila svoje první nahrávky pro firmu Supraphon, u které vydala většinu svých alb. Spolupracuje s předními českými textaři. https://jitkazelenkova.cz   ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Blázne video 339
Kam video 24
Hodinky video 52
Rád video karaoke 4 275
Přehrát celé album


Správcem interpreta Jitka Zelenková je Paula_P; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.