Playlisty Kecárna
Reklama

Deme dál - text

Era:
Deme dál, běha tomu, kdo by nám v cestě stál. neotáčíme se zpět, nedívám se na to co bylo, co bude, ale na to co je právě teď, protože teď chci vám vyprávět, že svět není jenom med, že prožil sem si chvíle pláče, chvíle smutku, průseru a dobrého skutku, vzkutku nešiju na tebe budku. já vím, jaký sem byl, špatný, ale proto sem se změnil a teď stojím tu, a vedle mě 5ro a s ním dál du a s ním dál kráčím, jihovýchodu vstříc a navzdory osudu, za vzory nebudu. JV hodně toho dal mi, JV ukážal mi, jak správně prezentovat své sídliště, svoje hřiště svoje útočiště, loviště, kde není žádné vlezlé klíště. chlape zkus to příště.. chlape zkus to příště, my jedeme dál..
5ro:
moje dedukce, že hodonínská produkce - žádná korupce, pokračujem dál v tomhle ohledu a směru, bez ohledu na pomluvy, blbý keci od lidí, co si o nás myslí svoje, prezentujem svoje boje. ignorujem tam ny, no a ignorujem tyhle, ignorujem všechny závistivý toye, ignorujem řeči tvoje, deme dál to je myšlenka moje. Mám svůj sen a svý přání, mám svůj den a svý zdání, svý stání, svý klání, repový utkání který mě uhání splnit si svý poslání, který mě svádí. v hlavě jeden cíl, prožit těch pár skvělejch chvil, který bych dnes neměl, svý slovo nezměnil. svý schopnosti nepřecenil, podcenil svou snahu ocenil.
Rok 2006 a jihovýchod má tu čest jít na vlastní pěst, máme hlavu plnou myšlenek, svoje názory pocity uspořádat skládat a dostat je na venek. je tu další rok a s ním další track a s ním další vděk a s ním pár vět, nehodlám měnit svět, svět mění mě..
Ten svět mění mě.. nezmění se znění, dění našeho znění, doba a lidi se mění, repu u nás je málo a špatně se cení. je to kousek po kousku, schod za schodem, s jihovýchodním příchodem zatmění. a s ním.. s ním s kým s čím.. s vámi. Hiphopově nadanými, repové kultrůře odevzdanými, svými texty procítěnými, svými sděleními sdělenými sděůujem..
že vám všem děkujem

Text přidala Sabulleee

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.