Kecárna Playlisty

WJeremy Weinglass - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Jeremy Weinglass je oceňovaný a uznávaný, klasicky vyškolený klavírista, který se spojuje s publikem prostřednictvím své hudby a své oslnivé osobnosti. S více než 25 lety odborné praxe, rozsáhlým repertoárem a schopností rychle se učit novou hudbu je Jeremy velice žádoucí, aby vystoupil pro firemní a zábavní akce, charity gala, svatby a soukromé večírky po celé jižní Kalifornii.

Jeremy působí profesionálně od svých 12 let a má melodický, vášnivý styl výkonu. Zachoval širokou škálu repertoáru v různých žánrech, včetně klasických, jazzových, standardních, muzikálových, rockových, popových a původních kompozic. Zatímco často působí jako sólový umělec, spolupracuje také s dalšími vynikajícími hudebníky a může vytvořit různé soubory, které zahrnují kontrabas, housle, violoncello a / nebo vokály. Jeremy získal bakalářský titul v hudebním složení z UC Santa Barbara a má talent a vášeň pro skladbu pro klavír.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Jeremy Weinglass je flover01234; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.