Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Chil Out - text

playlist

Miluju když jsou velké jahody a já tu nejsem, jsem ve svém světě ve kterém není vůdce, nikdo mi nic nezakáže protože jsem strůjce
a i když žiju ve strachu tak jsem nezapomněl úsměv, utrácím celé dny nezajímá mě účet, auto za 500k a za 10 účes, žiju si jak v Americe, Američan Dream, Američan Woman, banky a shoot and spleen, sedím v kadiláku a sleduju západ slunce, jebu práci to já jsem výrobce peněz, pana nebo orel, 2k nebo 5k, Anežku českou a nebo prezidenta a žij svůj život tak jak by ho žil ten kluk ve snu, splň je všechny a uvidíš že půjdeš ke dnu a když už máš všechno tak o to jen přicházíš, nikdo to nevrátí, nikdo není kouzelník.

Vím že chceš krásnou ženu a auto před barákem, jebej ostatní ty víš kdo je pro tebe králem, žij svůj život tak jsi ho kurva zasloužíš, svět je krásný jen ty to tak nevidíš.
Vím že chceš krásnou ženu a auto před barákem, jebej ostatní ty víš kdo je pro tebe králem, žij svůj život tak jsi ho kurva zasloužíš, svět je krásný jen ty to tak nevidíš.

Chci věnovat bohu pár řádků z téhleté písně, děkuji ti za ženy, za piču a za peníze, děkuju že nejsem hluchý, že rozumím muzice, děkuji bože že vím jak se dotknout slunce, přestaňte litovat toho že vám bůh nenadělil, buďte rádi že má život i ty světlé stránky, děkuji Bymbovi za to že se mi ozval, děkuji Fanatikovi že mi udělá obal, děkuji Pelovi za to že se mě zastal, děkuji Vladanovi že je velký jak Godzilla, miluju hulení, svět je kurva krásný, začněte si užívat, buďte rádi že slunce svítí a z těch Homo-Eaperů je mi vážně na blití, jsou zatemnění, vidí černo, rapujou o nasilí a ti co mě znají, ví že nejsem takový, zdravím moje fans a svoje kamarády.

Text přidala HardBass

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.