Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Zpověď - text

Ref:2x
Toto je zpověď toho malého jaybeeho toho který si nevážil nikdy ničeho jako malý byl vždy rozmazlený a hodný a neřešil žádné životní rozchody.

Toto je zpověď podaná jedním trackem (trekem) ve kterém se vypověděl svým srdcem neměl nikdy žádně blbé starosti řešil jenom ty dětské radosti.

Běhal celé dny s dětmi před panelákem a bydlel se svým vysněným bratrem každým dnem říkat rodičům jak je má moc rád.To byli ještě spolu teď může jenom vzpomínat.

Teď musí za každým chodit někde jinde a dívat se na manželský list smutně a bídně.Není to tak dávno jak byli ještě spolu.To byli časy ztrávené jen u jednoho stolu.

Nikdy by neřekl že by to tak mohlo skončit.Chtěl by to všechno v dobré otočit.Vždy když chodí kolem bytu kde bydleli oči se drží aby se nerozbrečeli

Ref:2x
Toto je zpověď toho malého jaybeeho toho který si nevážil nikdy ničeho jako malý byl vždy rozmazlený a hodný a neřešil žádné životní rozchody.

V tracku se umí vždy lidé a bůh vyzpovídat protože rap mu dává sílu na nohu ještě stát.Chtěl by ještě zmínit svou nevlastní tetu.Která ho znala od prvního roku.Byla to jediná osoba ke které měl důvěru a uměl se jí vyzpovídat z každého problému.

Bohužel už tu není a teď by jí potřeboval nejvíc aby mohl dostat rady a pusu navíc.Jeho brácha je bohužel na psychické léčebně ale tak to chodí když je život nezvladatelný.

Ale má štěstí na dobré kamarády vždy mu pomůžou a dají přátelské rady.Každý ví že miluje svou rodinu a své kamarády.A proto jim vždy pomůže a bude tady.Děkuji vám že mi všichni pomáháte.Protože vy jediní v okolí mě znáte.

Ref:2x
Toto je zpověď toho malého jaybeeho toho který si nevážil nikdy ničeho jako malý byl vždy rozmazlený a hodný a neřešil žádné životní rozchody

Text přidala dick002


Nezařazené v albu

JayBee texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.