Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Jeffry ft. JayBee-Nevíš kam máš jít - text

Znáš ty pocity jak se díváš sám z okna, slzy v očích, chceš ať ti někdo pomůže ze dna, díváš se jak kapky padají z nebe na zem, přál by sis být aspoň jednou pochopen, každý den ve spánku sníš o krásném životě, nechceš se už trápit, chceš být konečně v pohodě, zvedáš oči a díváš se na tu černou oblohu, sepneš ruce k sobě a zase se modlíš k bohu, pořád dokola se ptáš proč ti nic nevychází, proč každý koho poznáš tě hned podrazí, nevěříš pomalu na tomhle světě nikomu, už dlouho jsi neřekl slovo "hej brácho, mám prosbu", ptáš se sám sebe jestli máš vůbec nějakou hodnotu a pořád se ptáš jakou máš pointu k životu, sebral ses, utřel slzy a oblékl si bundu a boty, zavíráš dveře a jdeš se projít do té chladné noci.

Bloudíš nocí a vidíš mě umírat, ti zkurvysyni poznali že já jsem navždy sám, vidíš lidi kteří před tebou zavíraj dveře, nevíš kam máš jít a uvažuješ o sebevraždě, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít.

Vycházíš z domu, nevíš vůbec kam máš vůbec jít, už není východiska kam se teď rozejít, nevíš co máš dělat, všichni tě kolem podrazili, ser na ně, chcou aby se lidi kvůli nim trápili, jenom co ty jdeš snad po Ostravských ulicích, vedle o kus dál jsou bezďáci v popelnicích, díváš se kolem sebe a vidíš pouliční život, pár feťáků, studený vzduch a nějaký vřískot, utekl jsi z domu, už nemáš pro ně význam, brácho, neboj já tyhle pocity moc dobře znám, ale neztrácej naději, vždycky je pro co žít, vždycky je tu přítel co ti pomůže přežít, tohle jsou myšlenky které se ti teď honí v hlavě, cesta je ještě dlouhá, jsme přece v Ostravě, zafoukal vítr a projel ti mráz po tvých zádech, pocity schladil, hlavně pomalu výdech, nádech.

Bloudíš nocí a vidíš mě umírat, ti zkurvysyni poznali že já jsem navždy sám, vidíš lidi kteří před tebou zavíraj dveře, nevíš kam máš jít a uvažuješ o sebevraždě, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš kam máš jít, nevíš katm máš jí.

Text přidala Anii20


Nezařazené v albu

JayBee texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.