Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

JJames "Jim" Root - texty

james-jim-root-471080.jpg
Texty písní

texty písní

James "Jim" Root má 18 fanoušků · Stát se fanouškem

>>> Jednoduše všichni mu říkají Jim. Narodil se 2. října 1971 v městě Des Monies, Iowa. Proslavil se díky účinkování ve skupině SlipKnoT (Je to poslední člen, který vstoupil do SlipKnoT, ke skupině se připojil až při nahrávání alba SlipKnoT.), kde má také pořadově číslo #4. Je to velmi rychlý a technický kytarista. Kromě SlipKnoT vystupuje i v Stone Sour s Coreyem Taylorem (v SS je také jako příležitostný bubeník - "The Day I Let Go"). Ex-skupiny: Atomic Opera, Dead Front - nahrál s nimi i jedno album s názvem Nemesis a byl také hostem několika ti projektů: Rok 2008, píseň: "Got Money" (Lil Wayne remix) (Jonathan Davis and the SFA). Má psy Avu a Roxy, jsou to Rotweileři. Jim od roku 2004 chodí se zpěvačkou italské kapely Lacuna Coil, Cristinou Scabbiou. Sám žádný projekt nemá akorát od roku 2007 je vlastníkem svého vlastního signature modelu, jenž vyrábí firma Fender. <<<

James "Jim" Root ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.