Playlisty Kecárna
Reklama

JJakub Hübner - texty

jakub-hubner-547727.jpg
Texty písní

texty písní

Jakub Hübner má 19 fanoušků · Stát se fanouškem

Narodil jsem se 10.4.1989 v Benešově u Prahy a už od útlého věku mě lákalo zpívat si se zpěváky a zpěvačkami, když běžela nějaká písnička v rádiu...A jelikož rodiče nechtěli moje neustálé pěvecké pokusy poslouchat pořád dokola, rozhodli se mě v mých 10 letech přihlásit do Kühnova dětského ...
sboru v Praze, který v mládí navštěvovala třeba Leona Machálková nebo Bára Basiková. Sbor mě naučil, jak mám doopravdy zpívat a vystupovat. Jelikož jsem ale ve 12 letech začal mít více zájmů a více práce se školou, sboru jsem zanechal a začal být sám sobě učitelem. Koncem roku 2005 jsem natočil svou první píseň ve studiu UHL RECORDS, na kterou jsem pozval i mou kamarádku Danielu Štěrbovou. Jednalo se o duet Everything Burns z filmu Fantastic 4, původně od Bena Moodyho a zpěvačky Anastacii. Od té doby zde natáčím většinu skladeb. Původně jen cover verze známých písní. Ovšem po nějaké době jsem chtěl mít konečně svůj vlastní autorský singl. Až se mi podařilo složit píseň Piece Of My Soul s pomocí zpěvačky a také dobré hráčky na kytaru Lenshy. Začátkem roku 2007 jsem poznal Johnyho Bartoschka, který mi nabídl funkci osobního hudebního skladatele. Okamžitě jsem se toho ujal a začal psát texty do hudby, kterou skládá právě Johny. A tak vznikl hudební projekt EASE, ve kterém jsem působil cca. rok. Bohužel, v současné době kvůli neshodám už projekt nemá dalšího působení.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Halelujah česky 9 224
Heartbeat česky 388
Přehrát celé album
THE EP (2012)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Osud video karaoke 256
About Us video karaoke 142
Přehrát celé album


Jakub Hübner ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.