Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

S'dua T'shoh - text

playlist

un te pash qe ti ke tjetren ,
kot mundohesh te me genjesh,
seshte faji im
qe ti me genjen
por tash kam kuptuar
qe kam gabuar
se n'ty shum jam dashuruar...ooooou

ref:sduuuuua...
sdua me te te shoh
mos me thuaj se ti me do
taaaaash.....
tash e di
se qfare ishe
se ti tjetren e kishe

me kan then se me tratheton
nuk kam dasht qe te besoj
por vet e kam pare
qe ti tjetren e kishe
dhe shum e doje.
e mua me tradhtove
po si nuk e kuptove
qe shum me lendovee...
oooooou oooou

sa keq qe te besova
e n'ty shum u dashurova

sssduuuuua...
sdua me te te shoh
mos me thuaj se ti me do
taaaaash.....
tash e di
se qfare ishe
se ti tjetren e kishe.

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.