Playlisty Kecárna
Reklama

Nuk Ka Kthim - text

playlist Playlist
Më thuaj çfar kërkon
asgjë nuk refuzoj
Ske Guxim të flasësh drejt
Vet ti më ngacmon
më mban mirë,
S`të mbaj mirë
Ti je djali im dhe pse i vështir
ma shpreh dashurinë
zemër kam nevojë ta di
nuk ke asnjë fjal
nga unë, sillesh si fëmij
kam pushtet,
mos u shtir
Ti je djali im unë të njoh shumë mirë
(Now what you say girl ..?)
Nuk do të lë të qetë Dëgjoo
ti mua vetëm mua më do
jo nuk ka kthim
sepse zemrën ma dhe
Ti ke besim dhe pse kurr nuk ma the
Me fjalë ti më mashtron
lule më dergon
behësh romantik në çast fillon e ndryshon
më mban mirë (ah)
S`të mbaj mirë
Jam unë që luaj me Ty s`të lë të lirë
Duhen para zemer ,
Natë për natë diçka
T`ma dhurosh për qefin tim
siç marr nga disa
vetëm qesh një fjalë të mirë
sot je djali im mendo nje dëshirë
Nuk do të lë të qetë Dëgjoo
ti mua vetëm mua më do
jo nuk ka kthim
sepse zemrën ma dhe
Ti ke besim dhe pse kurr nuk ma the

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

N'ora

Reklama

Nora Istrefi texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.