Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mbete Nje Legjend (Rozafa) - text

playlist

Edhe qielli po qan,
nat e shemtuar,
sonte qajn guret e muret,
se ne me nuk jemi si me par,
te perbetuar(te perbetuar)
na thyen ne bes,(bes)
na lan pa shpres(shpres)
ndonse ende pres
nje hije e vdekur
me ka mbuluar
rozafa tek un (rozafa)
e ngrir ne mur.

Vetem nje legjend
diku ne nje vend(diku ne nje vend)
mur te minuar kemi
tek njeri tjetri
nuk mund te vemi
rozafa djal
ndoren time shum mall

O vetem nje nen e shkret
lutet e trishtuar(e trishtuar)
lutet aq gjat sa eshte
dhe vet nata syt
i rrjedhin shum lot
e permalluar
na thyen ne bes,
na lan pa shpres
ndonse ende pres
nje hije e vdekur
me ka mbuluar
rozafa tek un (rozafa)
e ngrir ne mur.

Vetem nje legjend
diku ne nje vend
mur te minuar kemi
tek njeri tjetri
nuk mund te themi
rozafa djal
ndo rrugtime shum mall

Spaska qen e shkruar
dashuri e perbetuar
tjeret po flasin per ne
ouuuu kurr sdo te kemi
femijjjjjjj

Vetem nje legjend (ooooooooo)
diku ne nje vend(diku ne nje vend)
vetem nje legjend
rozafa djal(rozafa djal)
vetem nje legjend
diku ne nje vend
rrug te minuar kemi
tek njeri tjetri
nuk mund te themi
rozafa djal(rozafa djal)
ndo rrugtime shum mall

Ooooooo
Vetem nje legjend(ooooooooo)
diku ne nje vend
rrug te minuar kemi
tek njeri tjetri
nuk mund te themi
rozafa djal(rozafa djal
ndo rrugtime shum mall

Text přidal DevilDan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.