Playlisty Kecárna
Reklama

Ma E Fort Se Ti - text

playlist Playlist
Nuk e kuptoj pse mendon se je
i vecante kur asgje te vecante nuk ke
njejte sikur tjeret vec edhe nje me shume jeee
po e shoh qe prapa me je lidh
por e di se cka fshehin ata sy...
mire qe nuk kam nevoje per ty..joooo
E provove , u mashtrove
me mua luften kur se fitove
mos te vije si befasi se une jam shume me e forte se ti
Te gjitha gjerat qe mi ofron
une i kam dhe asgje nuk me sfidon
ate qe kerkoj ti sbesoj as qe e kupton jooo
ke guxim po sle un hic aspak te me cmend une ty mos ki merak
vec edhe pak do te ngre zhag
me habit si nuk kupton
gjerat tua sme interesojn
ate qe une e dua ti se ke
kuptoooje
Pse sprovon te mendosh drejte
pasuria kur nuk ti sjell krejt
bindu tash se tek un nuk ke epërsi
gjithmone humbes do jesh ti
E provove , u mashtrove
me mua luften kur se fitove
mos te vije si befasi se une jam shume me e forte se ti

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

N'ora

Reklama

Nora Istrefi texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.