Playlisty Kecárna
Reklama

Kam Menduar - text

playlist Playlist
Kam menduar se pa ty une
do ta kem edhe me mir
po e ndjej se larg teje
e kam shum veshtir
Kam provuar te harroj
por e shof se s'kam fuqi
pse te dua me shum se me par
s'mund ta di
Te thash se mori fund
s'po na shkon me
edhe pse thell ne zemer
un mendoja t'flisja tjeter gje
Tani kur s'jemi bashk
dua perseri te jesh me mua
ta kuptosh se jam penduar shum
kur duhej nuk te thash se ti je i vetmi qe e dua
dhe te gjitha fajet i kam une

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Engjell

Reklama

Nora Istrefi texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.