Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Ajo Të Pëlqen - text

playlist

Pse nuk më tregon
ku ishe dje
dikush më tha
tjetrën e ke
kush ishte ajo
më thuaj tani
a janë vetëm fjalë
dua ta di

Ajo po te pret e mua po me vret
dhe del gati cdo nate
ajo po te pret mua po me vret
a ste vjen keq aspak

Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë

Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë

Pse nuk më shikon
kur flas me ty o
ndoshta ke frikë
t'më shikosh në sy
ç'do njeri gabon
këtë cdo kush e di
por kjo është më shumë
më shumë se gabim

Ajo te pelqen e mua me genjen
dhe del gati cdo nate
ajo po te pret e mua po me vret
a ste vjen keq aspak

Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë

Po e shoh tash sa me ke dashtë
mos më kujto kurrë
e vrave ti këtë dashuri
për një avanturë

Text přidal DevilDan

Video přidal DevilDan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.