Playlisty Kecárna
Reklama

IIntermission - texty

intermission-457832-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Intermission je německá Euro taneční projekt, 1993-1996 Evropa byla úspěšná. Největším hitem Piece of My Heart byl propuštěn v pozdní 1993.

Za "Intermission", byl Dance Mus... ic Production (DMP), německý producent tým z Frankfurtu nad Mohanem do Michaela Eisele aka útok II, Thorsten Adler, Tom Tom Keil aka Jacques G. mince a nosie Katzmann patří. Pro první singl poctivost tým věnoval v roce 1993, zpěvák Nina Gerhard , která je již několik hitů od Captain Hollywood byl slyšen. S druhým singlem Piece of My Heart, který zpíval Valerie Scott, poprvé podařilo skok do evropských tabulek v Německu a Rakousku i v top 10 .

Six Days a dát míru šanci uvítala výsledek Hits 1994. Pak převzal zpěv Lori Hölzel aka Lori Glori, jejíž hlas a hity Centory a podkroví vytvořen. Ve stejném roce se objevila album Piece of My Heart, na kterém všechny předchozí hity aktů byly re-zaznamenaný s Lori Glori, poslouchej. 1995 , který se vztahuje "Intermission", aby -Farm-hit Všichni spolu nyní, jen v nové verzi Švýcarsku přitahuje pozornost. O několik měsíců později produkční tým, aby jediný Planet Lásku. S písní zpívanou Raquel Gomez úspěšné připojení na předchozí úspěchy.

Zázrak lásky v roce 1996, menší hit v Německu. Poslední Intermission publikace Blow Your Mind, spolupráce s DJ MARSS, se vrátil k projektu Lori Glori, 1997 vstoupil do obchodů, ale minul pozici v diagramu .
  ZOBRAZIT VÍCEIntermission ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.