Playlisty Kecárna
Reklama

IINNY rap - texty

inny-rap-572921.jpg
Texty písní

texty písní

Oficiální název kapely vzniknul až v prosinci roku 2013, tzn rok zpět. Nicméně Egoun a Efekt spolu po rapový, hlavně freestylový, stránce fungují už od roku 2009 a jako kamarádi v podstatě už od kočárků.

Kluci spolu oblítávali klasický freestylový akce po Praze, kde Egoun přidával ...
také svůj beatbox, skrze který se v roce 2011 seznámil také s Matem (na MČR v beatboxu 2012 Egoun obsadil druhé a Mate třetí místo). Nicméně to, že Mate (dnes už INNY Mate) dělá i hudební podmazy, si Egoun s Efektem všimli teprve až na začátku roku 2014.

Začaly vznikat první projekty a nahrávky, ze kterých vybrali také první singl, a to trek s názvem Bársnicí, na kterém se pracovalo společně s Rashidem Garipovem a který nastínil začínající cestu k prvním projektům .
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ta pravá hoe video   4 049
Láska za prachy video   1 352
INNY rap - Tmou video   1 187
#sipiČa video   2 095
Zadara video   1 114
Přehrát nezařazené písně
BOHEM (2017)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Chvíle video 634


INNY rap ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.