Kecárna Playlisty
Reklama

Mít či nemít (feat. A.L.I.) - text

playlist Playlist karaoke Karaoke
Hej type, chceš-li správný býty míti, musíš správně rychlost nastaviti, a pak taky rytmus vymyslet, a nesmí tě to srát jako naposled, každe, každej á á
Každej den a každou noc, vždycky přijde něco na pomoc, takže s každým novým úderem jseš tomu blíž, uvidíš sám, jest-li dojdeš až tam, kam povedlo se dojít hip-hopovejm partám ? ? sme jen prostě cokoliv, třeba tukat prstem do plechovky vod koly, já a můj muž Wich, neumíme skoro nič, ale neutíkáme pryč, žádnej toy a žádnej kýč, kdyby tenhle beat na tebe moc rychlej byl, tak prosím tě křič!
ref: Mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít správnej beat (4x)
(salám melejkum, tady turek. Čau vole!)
A mezi náma správný beaty musej bejt tak jako rozjetej a skejt, hlavně si vodu z bonga nevylej nebo nebude dneska ale vůbec žádny hej, a pankáče dál nestymuluj třeba na prostest choděj hypíci hrajou na kytaru dál yesterday, tak řekni co má bejt, na kolik dob mám počítat tenhleten day at poraděj, všichni se občas rádi pobavěj, až pochopěj tak mejdany zas budou OK, OK. Tak jako já každej to ví každej to zná každej to musí pochopit že být či nebýt to je skoro tak jako mít či nemít správnej beat, Indy a Wich to dobře ví a proto když Wichie tam správný BPM na jeho komplu pak nastaví, André na majku si s tím pak dobře poradí, je ti jé, na jižáku to dohromady zabalí, viz sčekuj jak do hlavy to zní, jako one two, a nebo three, was happened
ref: mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít správnej beat (4x)
Mít či nemít, to otázka pro každýho je, být či nebýt, narážka či prostá ironie všechno v pohodě, dokud v tobě rytmus bije, nic neumřelo a všechno žije! Hlavně vybrat OK nový BPM, takový aby líbilo se těm lidem se kterejma za společnej beat a rytmus džemujem s jeho skrečem a s mým rýmem. Kámo ber to malý právo, s klidem na tvý rýmy s mým Djejem neplynem a radši si je poslechnem tudy totiž vede cesta ven, tvůj beat je mi představen. DJ Wich a MC Indy nezahrajou jindy, hrajou ted a tady naše beaty samozřejmě nejsou bez vady, ale zanech přesto svý otcovský rady, nechcem tady žádný nevyřešený záhady. Já a Wich každej den a každou noc, toho spolu u komplíku vyhulíme kurva moc a mý rýmy skáčou aspon jako ten skokan Pavel Ploc. Ale víte co s hotovým beatem, kterej nemá zvuk, snažím se jak malej kluk, nedaří se buď jak buď, spousta kafé a kousek hustej, jak z teploměru rtuť, klidně do mě prud, ale s tou jedinou jistotou, že ta chvíle přijde, a né jentak ukáže se něják tak náhodou, něco nám říká, že s naším beatem,(có, kdé?) asi ještě nejsme za vodou
ref: mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít, být či nebýt, mít či nemít správnej beat (4x)

Text přidal seno58

Text opravil seno58

Video přidal seno58

Je zde něco špatně?
Reklama

My 3

Reklama

Indy a Wich texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.