Playlisty Kecárna
Reklama

IInAction - texty

inaction-605697.jpg
Texty písní

texty písní

Mladá kapela z Prahy, inspirující se rockovou scénou 80. a 90. let, to jsou InAction!

Na scéně jsou již od roku 2013 a mají za sebou řadu sólových koncertů a vystoupení na festivalech. V roce 2015 se stali semifinalisty soutěže Skutečná Liga a finalisty soutěže GBOB ČR. V roce 2017...
se po řadě personálních obměn k zakládajícím členům kapely, charismatické zpěvačce Iloně Vintrové a skvělému baskytaristovi Václavu Hořákovi, přidali talentovaný mladý bubeník Pepa Rajtr a kytarista Lukáš Fleischhans. Ve stejném roce natočili s producentem Danielem Škráškem a Beatricí Todorovou své debutové album s názvem "Light From The Dark".

Čerstvě mají za sebou premiéru nového videoklipu a uvedení několika nových songů, které natáčeli ve studiu začátkem letošního roku.

Aktuálně pracují na novém materiálu a intenzivně se připravují na vystoupení, která je čekají začátkem příštího roku. Velkou motivací je pro ně úspěch, kterého dosáhli ve finále soutěže Skutečná liga 2019, kde ve velké konkurenci obsadili 2.místo! Kromě toho InAction zvítězili v hlasování veřejnosti na portále Středočeského kraje a Lukáš byl vyhlášen Kytaristou roku!

Aby vám o kapele nic neuniklo, sledujte InAction na Facebooku, Instagramu, MusicMap a dalších sociálních sítích.
  ZOBRAZIT VÍCESprávcem interpreta InAction je Kreuzmann_CZ; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.