Kecárna Playlisty
Reklama

Kalhoty Bez rukávů - text

playlist Playlist
Aa máti mi vždycky říkala ať respektuju to co sem nosil dřív na sobě.Chápeš to když mi bylo 7 8 9 nebo tak nějak 10 a já to prostě respektuju.Ne víš proč jo protože slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů.
Lžeš když říkáš že nečumíš na hadry, džíny jak švihák na nohách kanady pod džínama nic moc nejmenší hip hop fenomén ničeho protože nenosíš, eeee nebo nosíš nevim tak to vyklop prej máš obra jako kydrop hlavně když navštívíš fitko pi-pi-pi-zdo. Nelži že chodíš na Adama nevěřím ti nic, protože ty musíš ho skrýt, uchovat, přikrýt, pohladit bavlnou aby semeno rostlo na plno.
Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů.
Nosí je mí lidi nosí je tví lidi nosí je Klaus nosí je Pídydy, miluju výkyvy slipy ve tvaru míkiny nebo svetru ty by se mi líbily. Slipy jsou prej dávno za námi, ale trend vrátil zpět Bruno Bannani a nebo slipy po dědovi s dírou s větráním zeptej se Masaryka žádným se nebráním. Miluju to když je na sobě mám, mám lepší den lepší chůzi. lepší hlas, škoda, že nejsou slipy i pro dívky nejen lidi ale i slipy by spolu chodily.
Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů.
Slipy byly hit své doby, ale pamatuješ jak si je nedávno oblíkal Kenovi. Myslíš, že Chuck Noris nenosí -Nosí nelíbí se ti jejich tvar hmmm prosím. Neumíš tancovat tak je nasaď v momentě z tebe bude největší pasák. Vezmeš si kytaru vstoupneš si na podium a zahraješ svojí životní pasáž. Dokážeš s nima víc než bez nich slipy jsou top slipy jsou přepych. Slipy nosily Keltové, nosí je Mc´s, podívej do skříně měl bys je tam mít.
Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů .Slip-py-py jsou-ou Ka ka lhoty bez rukávů. Slip-py-py Slip-py-py Slip-py-py-py-py Slipy Slipy Slipy Slip-py-py-py-py Ka ka lhoty bez rukávů.

Text přidal StrycekEndy

Text opravil Atjow

Video přidal StrycekEndy

Je zde něco špatně?
Reklama

Doma

Reklama

IdeaFatte texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.