Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

IDEAFATTE - Skandál (Oficiální video) - text

playlist

Budím se nohama a xixtem na podlaze takže na zemi a z okna vidím déšť a mraky nikde nejsou bazény ani káry ani pole s ganjou ani skanzeny a vidím jenom krásnou prošlapanou cestu za zenit.
SKANDÁL! Facebook přestal fungovat a místo keteringu v back stagei jen piko alobal,místo majku samopal neblázni Johny ses trochu nafoukal když si ten obraz maloval.
Já jedu rap rap rap a jedu v před hned teď v zádech label v očích label v ruce pták a nebo text,pisoár místo talířů a místo litrů koruny ,vítej v musice tohle je realita sem,před stěnou čelem vidim zlato i flaps dissovali mě tak desetkrát sem super terč.
Jedu merch jako adidas a desky jako maniak a o víkendech jezdí label nonstop jako šalina,umím čelit aniž bych přežil stalingrad proto mi přijde hra na násilí hrozně malinká , malicherná,zbabělá, zasraná, bezpohlavní, panická, monotolní,vesnická tak sklapni.Všechny jsou Tyler , Jay Z a nebo Rick Ross
lidi tu řeší tři party nás Big Boss a nebo Hypno.
Sem majitel ptáka tak mam hnízdo 20 realessů a 9 koncertů sou ta výzbroj,pochop dítko pokuď tě sere Hip Hop tak bouchni hlavou o stěnu sedni k textu a něco vypoť.Zdravím všechny gympl MCˇS o přestávkách na chodbě těšte se na real stage zatím vám stačí záchody.

Text přidal kenny22

Video přidal kenny22


Nezařazené v albu

IdeaFatte texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.