Playlisty Kecárna
Reklama

HHZM - texty

hzm-518294-w200.jpg
Texty písní

texty písní

HZM má 379 fanoušků · Stát se fanouškem

Hovada Za Majkem - hip-hopová skupina (*2011- † 2012) skládající se ze tří členů: Johny Machette, Sweet (Reginald), DJ Tpat.
Píše se rok 2011, MafiaRecords vyhlašuje soutěž MafiaTalent.... Johny a Sweet byli už dobří přátelé v tu dobu, znali se z freestyle battlů a tak si řekli, že by ještě s Cartem mohli zkusit něco nahrát a aspoň se na Hip Hop Jam dostat zadarmo. Soutěžní track jeli nahrát teprve 14 dní před ukončením soutěže do Rychnova nad Kněžnou k Renne Dangovi. Skladbu vymastroval J-BEZ, který zároveň udělal beat a tak první věc Rodná hrouda byla na světě. Už už by odjížděli na festival, než jim došlo...Kdo nám bude krejt záda?! Jeden telefon, chvíle přemlouvání, jeden rename a z DJ Glass se stal DJ sklicko, nový člen kapely HZM. Festival Hip Hop jam klukům změnil život, soutěž vyhráli... vyhráli videoklip a nahrávání desky. Po velkém množství písní a beatů se skupina HZM rozpadla na jednotlivé rapery kteří se vydaly na vlastní pěst světem plným beatů, rapů a spolupráce. Např.: Johny a Phoenix: Vyprošťovák, Reginald a Mio: Dáme Párty. Oba dva rapeři jsou úspěšní, ale zmínky o znovu založení skupiny se nechystá i když před rozpadem skupiny byly Sweet a Johny nejlepší přátele, po rozpadu složil Reginald píseň: Never More, která stručně popisuje celý průběh a příběh kluků i skupiny HZM ...   ZOBRAZIT VÍCEHZM ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.