Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

HHZM - texty

h-z-m-380838.jpg

HZM má 378 fanoušků · Stát se fanouškem

Hovada Za Majkem - hip-hopová skupina (*2011- † 2012) skládající se ze tří členů: Johny Machette, Sweet (Reginald), DJ Tpat.
Píše se rok 2011, MafiaRecords vyhlašuje soutěž MafiaTalent. Johny a Sweet byli už dobří přátelé v tu dobu, znali se z freestyle battlů a tak si řekli, že by ještě s Cartem mohli zkusit něco nahrát a aspoň se na Hip Hop Jam dostat zadarmo. Soutěžní track jeli nahrát teprve 14 dní před ukončením soutěže do Rychnova nad Kněžnou k Renne Dangovi. Skladbu vymastroval J-BEZ, který zároveň udělal beat a tak první věc Rodná hrouda byla na světě. Už už by odjížděli na festival, než jim došlo...Kdo nám bude krejt záda?! Jeden telefon, chvíle přemlouvání, jeden rename a z DJ Glass se stal DJ sklicko, nový člen kapely HZM. Festival Hip Hop jam klukům změnil život, soutěž vyhráli... vyhráli videoklip a nahrávání desky. Po velkém množství písní a beatů se skupina HZM rozpadla na jednotlivé rapery kteří se vydaly na vlastní pěst světem plným beatů, rapů a spolupráce. Např.: Johny a Phoenix: Vyprošťovák, Reginald a Mio: Dáme Párty. Oba dva rapeři jsou úspěšní, ale zmínky o znovu založení skupiny se nechystá i když před rozpadem skupiny byly Sweet a Johny nejlepší přátele, po rozpadu složil Reginald píseň: Never More, která stručně popisuje celý průběh a příběh kluků i skupiny HZM ...


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Za svým snem prod. Taifun video karaoke
Začínáme video karaoke
HZM - Slzy klauna feat. Jakub Děkan (prod. Della) video karaoke
H.Z.M. - Rodná hrouda (prod. J-Bez) video karaoke
Aj keď nenosím kravatu ft. PNS video karaoke
MIO-Když píšu feat. HZM video karaoke
Za svým snem pt.2 video karaoke
Sliby Chyby video karaoke
Renne Dang feat HZM-Máma mi říkala že můžu video karaoke
Johny Machette & Phoenix - Zážeh (prod. ODD) video karaoke
HZM - Meeting point festival / Pozvanka . video
HZM & Laky_PNS - Monte Carlo video
Johny Machette ft. Phoenix - Vyprošťovák video karaoke
HZM - Sliby Chyby (UNOFFICIAL) video karaoke
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Intro video karaoke
Rap o rapu video karaoke
Pančlajny video karaoke
Něco mi říká (Prod. Paulie Garand) video karaoke
Dětství (prod. Della) video karaoke
Výjímečná (prod. ODD) video karaoke
Přehrát celé album

HZM ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.