Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Sax Sparta - text

playlist

Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, a dokud bude v nás rudej plamen plát, tak bude Sparta železná vyhrávat. Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, když já řeknu Sparta, tak ty řekni Praha, Sparta, Praha, Sparta, Praha.

Dneska je zase ten den kdy je mi všechno fuk, už od rána se těšim jako malej kluk, až si oblíknu dres a vyrazim na Letnou, obsadim svoje oblíbený místo, vzpomínám si když mě táta vzal poprvé na Spartu, ty dresy, ten stadion, ty lidi, ten spirit, a od tý doby jsou ty tribuny mym domovem, cejtim se tam skvěle i když mám ten nejhorší den, hned od začátku jsem poznal cenu vítězství a že prohra je pro mě malý neštěstí, a co to znamená bejt Sparťanem a že je málo věcí který jsou před fotbalem, když hraje Sparta tak jde všechno stranou, neexistuje nic jinýho než tvůj klub, všechny cesty vedou dneska večer na Letnou, jediná přijatelná výmluva je smrt.

Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta a dokud bude v nás rudej plamen plát, tak bude Sparta železná vyhrávat, kdo vždycky zvítězí Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, když já řeknu Sparta, tak ty řekni Praha, Sparta, Praha, Sparta, Praha.

Nejsem fanatik, jen miluju fotbal a svůj tým, když přijde prohra radši s nikym nemluvim a ty nemluv se mnou, víš co je to zklamání, „dyť je to jenom hra“, tyhle kecy jsou k posrání, je to víc než hra, je v tom smutek i štěstí, adrenalin, vztek, euforie z vítězství, ten pocit když dáme gól se nedá popsat a všichni co nefanděj s náma se můžou posrat a energie je pak cejtit všude, to tě pohltí i největšího zařezance zařvat Sparta donutí, my neodcházíme když náš tým prohrává, nesnášim hovada co furt jenom nadávaj, když je potřeba podpořit tak držej hubu takovýdle zmrdi nemaj právo fandit mýmu klubu, tohle je Sparta vole, tak si to uvědom, si na posvátný půdě, žádnej sešívanej stadion, zvedni svoje ruce začni tleskat, dneska večer fandí celá Letná, nemíníme přestat.

Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, a dokud bude v nás rudej plamen plát, tak bude Sparta železná vyhrávat, kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, když já řeknu Sparta, tak ty řekni Praha, Sparta, Praha, Sparta, Praha.

Když sparta nastupuje, třicet tisíc nás tu je a každej hrdej sparťan legendu buduje, né ty hoši ve V.I.P., co smrděj za sklem, bejt to na nich, tak ten plamen do roka zhasne, jsme to my co drží pochodeň, když fandí celá Letná je to jako povodeň, když chceme gól tak ho dostanem, protože náš útok je rychlejší než Šinkanzen, občas se stane že náš klub zařízne rozhodčí, to bys ho zadupal do země vytrhal mu obočí, vím že bych druhejm neměl přát špatný věci, ale jde to těžko když si jako šelma v kleci, ty nemoci jsou to, pro co si tam chodim, chci to všechno vidět, nestačí mi fotky z novin, nic mi nenahradí chvíle, když je soupeř na dně, ale musím poděkovat svýmu týmu předně, ty brankáři, obránci, křídla a forwardi dali Spartě všechno, ty letenský bastardi a za to všem těm legendám děkuju, a zároveň všechny soupeře Sparty lituju, dneska skončíte špatně, dyť je vás málo, dostanete bůra a tim nemyslim málo, to jsou ty chvíle pro který se vyplatí tu být, dvakrát vše vidět po pláni s klukama jdeme pít.

Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, dokud bude v nás rudej plamen plát, tak bude Sparta železná vyhrávat, kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, když já řeknu Sparta, tak ty řekni Praha, Sparta, Praha.

Kdo vždycky zvítězí, Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta a dokud bude v nás rudej plamen plát, tak bude Sparta železná vyhrávat, kdo vždycky zvítězí Sparta, nejlepší klub je bez debat Sparta, když já řeknu Sparta, tak ty řekni Praha, Sparta, Praha, Sparta, Praha.

Text přidal wasekkk

Text opravila karoli29

Video přidal luke900

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.