Kecárna Playlisty

HHugo Chakrabongse Levy - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Hugo Chakrabongse Levy se narodil 6.8. 1981 v Londýně. Je známý jako Hugo.

Hugo se narodil v Anglii, vyrůstal v Thajsku u řeky Chao Praya, a v současnosti žije v Hells Kitchen blízko New Yorku. Jako teenager, vydal čtyři studiová alba s kapelou Siplor. Tato kapela měla několik zakázaných písní (tzn. písně, které se nemohly hrát na veřeknosti, v rádiu apod.). Později se přestěhoval do Londýna, kde ho hodně ovlivnila bluesová scéna, především hudebníci jako Howling Wolf, Son House, Robert Johnson a Skip James. Tato bluesová scén ovlivnila i několik dalších moderních hudebníků a kapel, jako třeba Guns N 'Roses, Nirvana, Dr. Dre, Jeff Buckley, MGMT , Tame Impala, Black Rebel Motorcycle Club, Devandra Banhart, Big Pink a Jack White. Hugo dosáhl velkého uznání v době, kdy byla jeho píseň "Dissapear" zveřejněna v albu Beyoncé I Am ...

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
99 problems video česky   2 848
Born video   94
Sai Lom video česky   122
Hailstorms video   331
Wake Alone video   24
Přehrát nezařazené písně


Hugo Chakrabongse Levy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.