Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

HHugo Chakrabongse Levy - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Hugo Chakrabongse Levy se narodil 6.8. 1981 v Londýně. Je známý jako Hugo.

Hugo se narodil v Anglii, vyrůstal v Thajsku u řeky Chao Praya, a v současnosti žije v Hells Kitchen blízko New Yorku. Jako teenager, vydal čtyři studiová alba s kapelou Siplor. Tato kapela měla několik zakázaných písní (tzn. písně, které se nemohly hrát na veřeknosti, v rádiu apod.). Později se přestěhoval do Londýna, kde ho hodně ovlivnila bluesová scéna, především hudebníci jako Howling Wolf, Son House, Robert Johnson a Skip James. Tato bluesová scén ovlivnila i několik dalších moderních hudebníků a kapel, jako třeba Guns N 'Roses, Nirvana, Dr. Dre, Jeff Buckley, MGMT , Tame Impala, Black Rebel Motorcycle Club, Devandra Banhart, Big Pink a Jack White. Hugo dosáhl velkého uznání v době, kdy byla jeho píseň "Dissapear" zveřejněna v albu Beyoncé I Am ...


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Hurt Makes It Beautiful video česky
Old Tyme Religion video
99 problems video česky
Bread & Butter video
Rock 'n' Roll Delight video
Hopelessly Stoned video
Born video
Sai Lom video česky
Hailstorms video
Wake Alone video
Přehrát nezařazené písně

Hugo Chakrabongse Levy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.