Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Hokage - Ona sním vyjebala - text

playlist

Čau zdraví tě HOKAGE udělal jsem novou písničku jménem ona sním vyjebala.. tak poslouchej www.banzone ./Hokage Čau !

Okay... A teť dobře poslouchej jak ona sním vyjebala .. !
Jou, Ona to dobře umí ,Ona si tě obtočí ,Ona je totiž Kurva! Jou
Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala ..Jou ! KURVA JE TO ! Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala, Ona sním vyjebala ,Vy -je -je- je-je -je- Baláá ! Kokot vysmátý že jí píču rozmlátí ,Kokot vysmatý že jí píču rozmlátí , Kokot vysmátý že jí píču rozmlátí, Kokot vysmátý že jí píču rozmlátí, Holka slyší na prachy ona sním vyjebala..
Kebulu mu z blbla ** **** zamilovaný, Ona ho využívala ,Ona to hrávala ,Ona za rohem mu kamaráda jebala .. Ten kluk nic netuší ,ona sním točí jak na nakolenou ..Buh ví kdo si kundu češe tam jako v lese.. Jouuu ****** *** ****** *******
JÉééééééééj Ona tě měla na lowe tak to pochop More more ..
Ona si kundu češe.. Ty si myslíš že ona tě miluje přitom na tebe z vysoka sere .. Hlavu ti pojebala .. Chuja vykouřila .. Ku-Ku kurva Seš! (smradlavá) Je to kurva kurva Smradlaváá! je to kurva kurva kurva.. !!
Fuj !
Jéj zdraví tě HOKAGE .. udělal jsem novou skladbu ona s tebou vyjebala takže počuvaj na www. banzone. hočkej počkej do píči stopni to :D

Text přidala terulas

Video přidala terulas

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.