Playlisty Kecárna
Reklama

HHighland - texty

highland-571648.jpg
Texty písní

texty písní

Jejich hudba je rozpoznatelný pro použití italských a někdy Latinské texty spolu s beaty hip hopu a rapu v anglickém jazyce. Členy aktu byli zpěvačka Nicole Heiland a rappeři Dean Burke a Patrice "Lady Scar" Gansau. Jejich hudba je napsal a produkoval Mike Michaels, Mark "MM...
" a Mark Dollar Tabak, kteří jsou i za umělců a kapel jako učitel hudby , Boyz a Ayman . Dean Burke také pracoval s hudební instruktora a šílenci . Highland jako akt, ale existovala jen několik let. Slova skladeb byla napsána Hardy Krech, Mark Nissenen a Toni BERARDI. Projekt byl produkován Hardy Krech a Mark Nissenen (Elephant Music) a co-produkoval Triple M. a Andreas Pohle.

Jejich první singl, "Bella Stella" refrénem, ​​která byla provedena v italštině Nicole Heiland a Raps provedených Dean Burke a Patrice "Lady Scar" Gansau v angličtině byl propuštěn v pozdní 1999, která nakonec se stala hitem se dostala do top-10 a to jak v Německu a Rakousko také dosahovat čísla 12 ve Švýcarsku. V roce 2000, oni vydali album také nárok Bella Stella, který vyvrcholil u čísla 52 v Německu a číslo 87 ve Švýcarsku. Tři další singly byly vydány "SE" Tu Vuoi jejichž struktura-moudrý následuje stejný postup jako jeho předchůdce, vrcholit u čísla 20 na německém jednom grafu a číslo 12 na švýcarské grafu, jejich třetí singl "Solo Tu" mapoval mírně dosahovat čísla 47 v Německu a 62 ve Švýcarsku, tento jediný, ale lišil se od prvních dvou singlů. Bylo to příjemné Europop taneční skladba s refrénem jen Nicole Heiland je nastudováno v italštině jako obvykle a mluvené / zpěv vyrábí v angličtině Patrice "jizva" Lady Gansau. Čtvrtý singl "Veni Vidi Vici" (což zní velmi podobně jako první dva singly) sestával (na verzi alba) z jediné ženské rap vyrobené Gansau a zdržují je nastudováno v italštině o Heiland, zatímco rádio verze a rozšířené mix také obsahoval muž rap vyrábí Dean Burke. Trať se podařilo zmapovat nejen v Německu nakonec vrcholit na 59 pozici na jediném grafu.

V roce 2001, Highland také vydala singl kouzelná Fortuna, který byl založen na " O Fortuna ", hnutí od Carl Orff je Carmina Burana . Skladba sestávající Eurodance melodie, stejně jako Heiland vokály provádí spolu s dalšími muži zpěv v pozadí. Singl se vyšplhal na číslo 33 v Německu a mapoval mírně v jiných německy mluvících zemích vrcholit u čísla 80 ve Švýcarsku a 66 v Rakousku.

Zákon vydala své druhé album Dimmi Perche v roce 2008. To představovalo předělané verze některých svých dřívějších hitů, tentokrát bez rapové vystoupení, a osm nových písní. Dean Burke přispěl k novým materiálem, ale Patrice Gansau nebyla na albu. Zatímco poněkud stereotypní (Occhi Modrá velmi podobá Se Tu Vuoi, jako jeden příklad), původní písně měli spoustu nových myšlenek, z nichž některé podobné prací kolegy Highlandové je německá skupina, Lesiëm .

Nicole Heiland byl zapojen v gotickém pop-rockové kapely Heiland s kytaristou Martinem Otto .
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Bella Stella video 1 182
Solo tu video 430
Salva mi video 163
Tu con me video 162
Che Sara 434
Angelo video 195
Quo Vadis video 155
La Verita video 161
E musica video 119
Přehrát celé album


Highland ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.