Kecárna Playlisty

HHellsystem - texty

hellsytem-337584.jpg
Texty písní

texty písní

Giorgio Coniglione
Narozen 27. Listopadu roku 1979 v Palermu.

V 90. Letech se poprvé setkal s elektronickou hudbou, známou také jako Hardstyle a v roce 1994 se seznámil s Hardcorem. V roce 1998 se přestěhoval do Říma a vytvořil pár tracku a to jen pro zábavu.

V roce 2002 si prvně koupil vlastní sestavu a začal s tvorbou naplno. Na konci roku poslal demo Hardcore Blasters a tento song byl natolik dobrý že byl vydán v Beat Motherfucker. Díky jeho rychle se rozvíjejícím dovednostem se podílel jako Hellsystem na tvorbě jako Thunderdome, Always Hardcore a Masters of Hardcore. Jeho největší hit "Hustlers" se mezi DJ's koncem roku 2003 stal velmi populární a v roce 2004 vydal první album “Back from darkness”.

Afraid (2008)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Hellsystem ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.