Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Rzz!Dzz 3Style - text

Yess! Raz dva, posloucháš Razzla!

Zařvu yeah! Ale nejsem Kozý, shut, shut jak v pásmu gazzy. Na stage hype jsem blázen jak Ozzy, jestli chceš VIP tak ukaž kozy. Jestli chceš VIP tak vybal drogy. Jestli máš čtyři fůj nechci to sorry, prej píšeš bars ale slyším jen sorry, teď ti je nedám nemám je ready. Ty nejsi ready, nejedeš Grime Daily, chlastám Bombay nechlastám baileys. Topu za můj tým ale ne hakys kecy mě neodradí vždy půjdu za svým. Nedělám nic jen píšu nehustlím, hulím jak komín a vobčas i zaspím. Mám něco v plánu, než budu mít pomník fůrt letím vejš tam kde mám asi kotník.

Takže tvý kecy letí jen bokem, to neznamená že ti nemůžu dát loket. Neznamená to že si myslím že jsi kokot znamená to že mý bars jsou Headshot. Jsem chillin a v klidu ale ne slowmode. Produkce DexXx riddim je rachot. Hantop soundtop nechápu jak to? Udělal magor skkurvenej hardrop.

Jsme Young Kingz fůrt sedíme na trůnu žijeme jak páni v kapse ani korunu. Bars a Riddims máme jich přes tunu co přes 100 level vždycky se posunu dál dál vsunem se dál ha ha smějem se vám co kecáte když ani nemáte plán, kecejte záviďte my jedem dál

Hard shit Hard shit, hype shit grime shit, slyším to, cítím to hned musím tančit. Žádnej plout žádnej valčík..no prostě grime shit (2x)

Tvrdost pravidlo jedna, druhý je bassová linea, třetí základ je střílíci hajka. 140 a nastnaou jatka. Dropy padaj jak ze stromu jabka.
Grime hipe hard time pow pow nasrat, cítím ten hype je další základ. Jestli chceš grime máme pro tebe nápad.

Když vemu mice, fůrt jsem to já. Jsem pořád stejnej jen píšu bars.
Dělám co chci jen hulení grime, oboje s crew, oboje sám. (2x)

Dávám rány karate kid, nechodím běhat stejně jsem fitt. Stačí mi slyšet šílenej beat, pak napíšu bars a udělám hit. Vydáme mixtape a budeme pít, vydáme druhej a půjdeme výš. Zhazuju bomby hledej si skríš, miluju grime dej mi toho víc. Když jedem my neříkej nic! Berem to za tebe neříkej dík, jedeme tvrdě a lidi to ví děláme bordel když lidi spí, nasrat na homo rap jedeme svý, držíme spolu jsme nejlepší tým. Ať jsme kdekoliv všude jen dým, pálíme hodně to bude tím...

Text přidal kojdaok

Video přidal kojdaok


Nezařazené v albu

HCR Crew texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.