Kecárna Playlisty
Reklama

HHaza Ofra - texty

haza-ofra-245878.jpg
Texty písní

texty písní

Ofra Haza (19. listopadu 1957 – 23. února 2000) (hebrejsky עפרה חזה‎‎) byla izraelská herečka a zpěvačka zčásti jemenského původu. Stala se mezinárodně uznávanou zpěvačkou, předmětem pýchy především Izraelců jemenského původu. Její hlas byl označován jako dokonalý mezzosoprán, schopný bezp...
roblémového přechodu mezi různými styly a s obrovským rozsahem. Díky své lásce k jemenské židovské kultuře se Ofra Haza rychle stala miláčkem širokého publika Středního východu. Mnoho z jejích fanoušků ji vnímalo jako most mezi izraelským a arabským světem. Lásku publika si dokázala udržet, i když její hvězda stoupala a Ofra Haza přecházela i k více komerčnímu stylu zpívání. Její jméno nezůstalo neznámé ani Evropanům a Američanům a i díky úspěchům na těchto kontinentech během své kariéry nasbírala mnoho platinových a zlatých desek.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Im Nin alu video   1 138
Show Me   794
Galbi video   254
Daw Da Hiya video   205
Mata Hari video   527
Leorech Hayam video   227
Kashmir video   356
You video   1 867
Love song   312
Přehrát nezařazené písně


Haza Ofra ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.