Kecárna Playlisty

HHalie Loren - texty

halie-loren-572323.jpg
Texty písní

texty písní

Žánr
Pop, Jazz, Singer/Songwriter

Halie Loren je americký zpěvák a skladatel. Její 2008 CD, kterou měl napsat píseň vyhrála 2009 jen obyčejný lidi award za nejlepší vokální Jazz Album [1] a následně získal mezinárodní distribuci a pozdravovat, [2] stal No. 2-prodej jazzové album v Japonsku pro rok 2010. [3] její poslední album, první srdce, Jazz kritiku časopisu zlatý (horní) cenu v sekci vokální album Jazz Audio disk Awards 2011, [4] dosáhla # 1 v žebříčku iTunes Kanada jazzových alb, [5] a vzrostl na č. 2 v jazz CD na Amazonu Kanada. Její poslední album, jednoduše láska, byla vydána v Japonsku 19 června 2013, a tento týden vstoupila Japonsku Billboard Top Jazz alba na č. 2. [6] bude propuštěn v Severní Americe na 10 září 2013.

Začátky:

Velkou část jejího mládí strávila na Aljašce, kde debutovala výkonem ve věku 10 na táboře Sitka výtvarného umění. V 13 se přestěhovala se svou rodinou do Oregonu.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
A Woman's Way video   377


Halie Loren ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.