Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

HHail The Villain - texty

hail-the-villain-223229.jpg

Hail The Villain má 11 fanoušků · Stát se fanouškem

Byla kanadská kapela hrající hard rock již od roku 2003 ve složení Joseph Stamp, Flavio Cirillo, Chad Taylor, Drew Dockrill, Bryan Crouch. Do roku 2010 vydali zatím několik demíček, které nikdy nespatřili svět avšak pár písní uniklo a dají se najít na youtubu. V roce 2008 vydali své debutové album Population: Declining a v roce 2010 bylo předělané a vyšlo znovu pod Roadrunner Records. Album bylo nominované na nejlepší rockové album 2011 Juno Awards. Poté po 7 letech oznámil odchod zpěvák Bryan Couch kvůli zdravotním důvodům s hlasivkami. V roce 2012 kapela napsala na Twitteru že nejsou mrtvý, že stále dělají hudbu, ovšem potom už žádné nové zprávy nepřišli a tak je kapela považovaná za ukončenou.

Video Překlad Karaoke
Take Back the Fear video česky karaoke
My Reward video česky karaoke
Runaway video česky karaoke
16 Cradles video česky karaoke
Evil Has a Name video česky karaoke
Try Hating the World video česky karaoke
Glad to Be video česky karaoke
Blackout video česky karaoke
Pyro video česky karaoke
Mission Control video česky karaoke
Swan Dive Suicide video česky karaoke
Social Graces video česky karaoke
Take Back The Fear (Live) video česky
Mission Control (Live) video česky
Přehrát celé album

Hail The Villain ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.