Kecárna Playlisty

HH.exe - texty

h-exe-516059.png
Texty písní

texty písní

H.exe má 10 fanoušků · Stát se fanouškem

H.EXE - drsné ebm kapela z Vratislavi, Polsko H.EXE byl vytvořen Odo (i bručoun v polské symfonický black metalové kapely Egrimonia (www.egrimonia.com)) v roce 2010 v říjnu 2010, první EP ". Realms of nelidskému Pleasures "(včetně 5 skladeb + 4 Remixes), je šířen na internetu zdarma pomocí Halotan Records. Také druhé EP "Venom" byl propuštěn k bezplatnému stažení ze Halotan Records v prosinci 2010 Label: Halotan Records www.halotan.bodycall.net H.EXE 's Line-up:. Odo - zpěv, hudba a programování Přečtěte si více o H. Exe na Last.fm. Uživatel-přispíval text je dostupný pod licencí Creative Commons By-SA Licence a může být také k dispozici pod licencí GNU FDL.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


H.exe ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.